בדיקת אינסטלציה

בדיקת אינסטלציה

חברת עוז הנדסה מספקת שירותי בדיקת מערכות אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר ע"י צוות מומחים. הבדיקות כוללות איפיון מצבי צנרות מים וניקוז בדירות חדשות מקבלן, דירות יד 2, וילות ושטחים ציבוריים משותפים. צוות החברה מבצע מגוון רחב של בדיקות מעמיקות תוך ירידה לרזולוציות גבוהות לאיתור כשלים במערכות השונות ופיק עבורכם חוות דעת מקצועית בעלת תוקף משפטי.

שירות בדיקת מערכות אינסטלציה של חברת עוז הנדסה כולל מיפוי ואיפיון מערכות אינסטלציה תוך שימוש בציוד טכנולוגי ייעודי מתקדם.
הבדיקה מרכזת בדיקות לחצים במערכות המים החמים והקרים, בדיקת מערכת הניקוז, שימוש במצלמה תרמית, פרוטימטר (מד לחות), שימוש בשעוני לחץ דיגיטליים וכן צילום של צנרות הניקוז בעזרת סיב אופטי.

שלבי הבדיקה

יסודיות, ניסיון וציוד מתקדם שמבטיחים איתור מוחלט של כל הליקויים

הצצה לתהליכי העבודה

בדיקת מערכות אינסטלציה

צוות המומחים של החברה מבצע בדיקות מקיפות לאיתור כשלים ותקלות במערכות השונות ומספק מעטפת בדיקות רחבה ככל שתידרש (צילום קווי צנרת, צילום ובדיקת צנרות ורטיקליות, בדיקת שוחות ביוב ועוד) ע"י בעלי מקצוע שונים.
הטכנולוגיה המתקדמת בשילוב מקצועיות וניסיון רב מאפשרים לצוות לאתר גופים זרים החוסמים את הצנרת, לאתר שברים וסדקים בצנרת מים, ביוב וניקוז, לאתר ניתוקים בצנרת ולאתר שיפועים לא נכונים אשר עלולים ליצור בעיות במערכות השונות.
בסיום הבדיקה, תספק החברה דו"ח מפורט המהווה חוות דעת חתומה על ידי בודק מערכות ונזקי מים מוסמך.
הדו"ח מכיל בתוכו תמונות, הערות, המלצות לביצוע ועוד ומהווה מסמך בעל תוקף משפטי.

אנו ממליצים לבצע בדיקת מערכות אינסטלציה בכל נכס לפני איכלוס (חדש או יד שנייה) ולפני רכישה של דירה.
איתור ליקויים במערכות האינסטלציה יסייע לכם להימנע מנזקים כלכליים משמעותיים ומנזקים בריאותיים.
בדיקת מערכות אינסטלציה ברכישת דירה יד שנייה יספק לכם תעודת זהות ותמונה מלאה ומעמיקה על מצב הצנרות (חדש/ישן/ברזל/פלסטיק/סוג), תעזור לכם בשיקולי הרכישה ותשמש ככלי למשא ומתן בנוגע למחיר הנכס ועליות התיקונים.
בדירה חדשה מקבלן, ביצוע הבדיקה לפני איכלוס תאפשר לקבלן לתקן את הליקויים לפני כניסתכם לבית.

איתור מוקדם וטיפול מונע

מניעת נזקים משמעותיים וחיסכון בהוצאות עתידיות ועוגמת נפש.

כפי שמציגות התמונות שלפניכם, ליקויי רטיבות ובעיות במערכות אינסטלציה וניקוז עלולות לגרום לנזקים משמעותיים וחמורים בנכס במידה ולא יטופלו בזמן ובצורה מקצועית.
בעיות כגון התפוררות טיח, סדקים והתקלפות של קירות, עובש ופטרת המהווים סכנה לבריאות הם רק חלק מהתופעות העלולות להופיע.
בדיקת אינסטלציה מקצועית תאפיין את מצב המערכות, תאתר כשלים וכן את מקור הנזילות והרטיבות ותבטיח שהנזק יתוקן במינימום פגיעה בבית.

איתור מדויק, טיפול מהיר, ללא פגיעה באיכות החיים

חברת עוז הנדסה מבצעת בדיקות אינסטלציה מעמיקות לאיתור כשלים ונזילות באופן מהיר וללא פגיעה או הרס היקפי במבנה, בדיקת צנרת ואינסטלציה מרתיעות רבים מאיתנו.

ישראלים רבים מעדיפים להימנע מטיפול בבעיות אינסטלציה וצנרת בשל המורכות והחשש הגדול מנזקים, אבל ישנה חשיבות רבה לטיפול מהיר בבעיות מסוג זה.
כאשר מופיעים סימנים לכשל באחת המערכות, סימני רטיבות, נזילה, עובש, התקלפות, תפרחות, סימנים מעל פנלים או התעוררות חשש כמו חשבון מים מנופח, נדרש לטפל בבעיה בהקדם האפשרי ולפני שהליקויים יגרמו לנזק משמעותי אשר ידרוש טיפול מחמיר עוד יותר.

ליקויים במערכות האינסטלציה והצנרת כמו נזילות, חדירת מי גשמים עקב איטום לקוי וכדומה, עלולות לגרום לנזקים בתשתית ובשלד המבנה ואפילו להוריד את ערך הנכס.

כשהם לא מטופלים במהרה, הם יכולים לגרום גם למפגעים אסתטיים בבית או בדירה וחמור מכך להביא ליצירת עובש ופטרת שעלולים ליצור בעיות רפואיות.

רבים נרתעים מהטיפול ומעדיפים לדחות אותו מכיוון שהוא נתפס כעבודה מורכבת, הכרוכה גם בשבירת קירות, רצפות, ארונות ועוד ולכן פוגעת משמעותית בשגרת החיים של כל מי שמתגורר בבית או בדירה.

בשנים האחרונות פותח ציוד דיגיטלי ייעודי המאפשר לאתר ליקויים בצנרת, באיטום ובמערכות האינסטלציה באופן מדויק וללא הרס כלל.
חברת עוז הנדסה דוגלת בהענקת שירות אופטימלי ללקוח.

בנוסף, מחזיקה החברה בציוד הכי מתקדם בתחום, המבטיח כי עבודות בדיקת אינסטלציה וצנרת תתבצע תוך הקטנת הנזק הנגרם לבית או לדירה למינימום האפשרי.

עלות הבדיקה

עלות בדיקת מערכות אינסטלציה וצנרת תלויה במגוון משתנים ובהיקף הבדיקה הנדרשת.
בטרם קבלת הצעת המחיר, תבצע החברה תשאול קצר בין אחד ממומחי החברה לבין הלקוח להבנת הצרכים הדרושים, תמליץ על השירות המתאים ותנסה לחסוך עלויות ככל הניתן.
לרוב, עלות הבדיקה נעה בין 1,500 שקלים ל-3,000 שקלים.

שימו לב:
חשוב לזכור כי איתור וטיפול מקדים ככל הניתן יחסוך לכם סכומי כסף גדולים בהמשך.

לקבלת הצעת מחיר לדירתכם

  דוחות להורדה

  שאלות ותשובות

  1מה ההבדל בין בדיקת צנרת לבדיקה לאיתור רטיבות ונזילות?
  בדיקת מערכות אינסטלציה כוללת אפיון ובדיקה כללית של מצב הצנרות בנכס.
  הבדיקה בודקת כשלים במערכות השונות (מים וניקוז), ומאתרת כשלים וליקויים במידה וקיימים.
  איתור נזילות לעומת זאת, מתבצע כאשר יודעים בוודאות כי קיימת בעיה (בדרכ לאחר בדיקת מערכות ראשונית) ותפקידה איתור נקודתי לפני התערבות ותיקון מקומי.
  בדיקת מערכות בדר"כ תעלה על הבעיה והבודק בשטח ימליץ על דרכים להמשך טיפול.
  בשתי הבדיקות מתבצע שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם כדוגמת מד לחות, מצלמה תרמית וסיבים אופטים.
  2איתרתי כתמי רטיבות מעל הפנלים, מה זה אומר והאם בדיקת אינסטלציה תספיק או שעליי לבצע איתור נזילות??
  במידה ונתגלו בנכס כתמי רטיבות נראים לעין מעל הפנלים, ככל הנראה ישנה חדירת מים ורטיבות אל המצע תחת הריצוף הנובע מנזילה ו/או חדירת מים חיצונית.
  היות ומשטח הריצוף אטום על ידי הריצוף עצמו והרובה, המים מתפשטים על גבי המצע והלחות נפלטת בקירות מעל הפנלים.
  במקרים רבים קיימים גם קילופים ותפרחות באזורים אלה בשל תופעת "עליה קפילרית" בה הקיר יונק את הלחות והרטיבות כלפי מעלה כמעין פתיל.
  בדיקת אינסטלציה תצביע על מקור הבעיה.
  עוז הנדסה ממליצה לכם לבצע בדיקת אינסטלציה מקיפה במקרה של הופעת סימני רטיבות בבית במהירות האפשרית על מנת למנוע התפשטות הנזקים לאזורים נוספים וצמצום הבעיה עד כמה שניתן.
  3מי מבצע את הבדיקה?
  בדיקת מערכות אינסטלציה מתבצעת על ידי בודק נזקי מים מוסמך.
  הבודק, כמו כל הצוות שלנו, מחזיק בתעודת הסמכה ובכל הידע המקצועי הנדרש, בניסיון רב והציוד המתקדם ביותר על מנת להבטיח הצלחה מקסימלית בבדיקה.
  צוות החברה ימשיך ללוות אתכם גם לאחר הבדיקה בכל ייעוץ והכוונה ככל שתידרש.
  • חברת עוז הנדסה ליוותה אותנו לכל אורך הפרויקט עוד בטרם בחירת היזם והייתה מדהימה! עוז עזר לנו למצוא יזם מקצועי ואמין שהתברר כדבר החשוב ביותר ולא עזב אותנו עד שהפרוייקט לא הושלם על הצד הטוב ביותר. המפקח היה מקצועי וענה תמיד על שאלות בצורה טובה ואדיבה. אסף מהמשרד היה מדהים ועזר לנו בכל דבר שנזקקנו. שאפו שאפו שאפו!!!
   שמעון עובדיה
   תאריך: 13/11/21
  • ב. עוז ואסף הצטרפו אלינו אחרי שבחרנו יזם לפרויקט פינוי בינוי ומיד נכנסו לעניינים ונתנו דגשים חשובים בנוגע למפרט הטכני ותוכניות ההגשה. עוז סיפק לנו מידע חשוב ודאג שנקבל את הדברים הכי טובים. את הפרויקט ליווה עדיאל שהיה מעולה ומקצועי, נפגש איתנו ונתן הסברים ודוחות כל שבוע. שמחים על כל רגע שחברנו בכם ורוצים להגיד תודה רבה לכולכם.
   איילת אברהמי
   תאריך: 19/10/21
  • ביצענו אצלנו בדק בית בדירה חדה מקבלן שירות לקוחות - טרם הבדיקה, כיוון שזאת פעם ראשונה שאני מבצע זאת היו לי המון שאלות והם ענו לי בסבלנות ובאדיבות על הכל. ביצוע בדיקה - הבדיקה הייתה יסודי ונעימה אף היא. מענה למקצועיות שבה עברנו על כל הדירה, אף הסבירו לי כל פרט ששאלתי (גם אם היה מעבר להיקף הבדיקה) הדוח שקיבלנו בסוף היה מאוד מקצועי! לסיכום מומלץ מאוד
   דביר איצקוביץ
   תאריך: 23/6/21
  • יחס מצויין שירותי ונעים מאוד. הדוח הגיע כבר בבוקר של מחרת ממליץ בחום  
   אלמוג אנב
   תאריך: 12/6/21
  • ערב טוב אסף ברצוני להביע הערכתי הכנה על השירות שקיבלנו מעדיאל, קסם של בחור! אנא מסור לו הערכתנו הרבה על הבדיקה, האדיבות והמקצועיות.  
   ויקטוריה ותומר שרעבי
   תאריך: 15/9/21
  • שירות מהיר ומקצועי, זמינים בטלפון לשאלות והסברים! נותן בדיוק מה שמסכם בטלפון שולחים מסמך מסודר ומפורט בקיצור מקצועי מאוד
   אלעד בן יהודה
   תאריך: 13/6/21
  • ברצוני להודות לכם על בדק הבית שנעשה לשביעות רצוני. על הסבלנות והאכפתיות שהפגנתם לאורך התהליך תודה מיוחדת לחן כהן המהנדס בשטח ש"סבל" מעט שאלות ממני והיה נכון להקשיב ולהסביר כשצריך.(מעריך את המקצועיות וההקפדה ) אני בהחלט מתכוון להשתמש בשירותכם בעתיד , בדק שנתי וכו' (אני ירשה לעצמי לפנות אליכם בשאלות מכונות במידת הצורך.
   אריאלי אופיר
   תאריך: 23/4/21
  צור קשר
  ×
  Skip to content