בדיקת נזילות

עוז הנדסה מספקת שירותי בדיקת נזילות מים בבתים חדשים מקבלן, בתים יד שנייה, מבנים ושטחים ציבוריים משותפים על ידי צוות מהנדסי בניין מוסמכים ומנוסים. צוות החברה יבצע בדיקה הנדסית לאיתור נזילות סמויות וגלויות במערכת האינסטלציה ובתשתית המים בנכס שעלולות להוביל לנזקים במבנה, בתכולת הבית ואף לנזקי בריאות.

שירות בדיקת נזילות של חברת עוז הנדסה כולל סדרה של בדיקות הנדסיות מתקדמות לאיתור מוקדי נזילות בקירות פנימיים וחיצוניים, תקרות, מרפסות מרוצפות, גגות, מרתפים, חדרים רטובים, חניונים תת קרקעיים, ועוד.
החברה מאתרת נזילות הנגרמות עקב ליקויים בתשתית האיטום, בצנרת הבית או במערכות הניקוז, הבידוד והאינסטלציה. בסיום הבדיקה חברת עוז הנדסה מספקת דו"ח ליקויים מפורט הקביל בבית משפט.

שלבי הבדיקה

יסודיות, ניסיון וציוד מתקדם שמבטיחים איתור מוחלט של כל הליקויים

תראו מה אנחנו עושים

בדיקת נזילות מים - לא רק בדירה ישנה

צוות החברה בראשות של בודק נזילות מים מוסמך מבצע מגוון רחב של בדיקות באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם לאיתור נזילות חיצוניות ופנימיות שאינם נראות לעין בלתי מקצועית.
במסגרת הבדיקה, הצוות סורק באמצעות מצלמה תרמית את מערכות הבידוד והאינסטלציה בבית ונעזר באמצעים אקוסטיים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור מוקדי נזילות במעטפת המבנה, במערכת האיטום מתחת ליריעות האיטום בגגות, בצנרת המים, בצנרת הניקוז, בקירות פנימיים וחיצוניים, בתקרות, בריצוף ועוד.
בדיקת נזילות מים עם עוז הנדסה כוללת גם בדיקת הבידוד התרמי של הבית, אבחון מדויק של מקור הנזילות וזיהוי גשרי קור.
הצוות שלנו יאבחן האם מדובר ברטיבות פנימית כתוצאה מעיבוי בקירות החיצוניים והפנימיים במבנה או רטיבות חיצונית כתוצאה מליקויי איטום.

אנו ממליצים לבצע בדיקת נזילות במעמד פרוטוקול ראשוני לפני מסירת בית חדש ולפני רכישה של דירה יד שנייה.
איתור נזילות יסייע לכם להימנע מנזקים כלכליים משמעותיים ומנזקים בריאותיים כתוצאה מהופעת עובש בקירות הבית.
בדיקת נזילות לפני מסירת הבית תאפשר לקבלן לתקן את הליקויים לפני כניסתכם לבית ובדיקת נזילות לפני חתימה על רכישת נכס ישן תסייע לכם לקבל תמונה מלאה על מצב הנכס לקראת המו"מ על מחירו.
בסיום הבדיקה, חברת עוז הנדסה תפיק חוות דעת מקצועית חתומה על ידי מהנדס מוסמך וקבילה בבית משפט. חוות הדעת מפרטת את כלל הליקויים וכוללת הערות מקצועיות, פירוט התקנות הנדרשות, תמונות, המלצות לביצוע ותמחור עלויות מוערך לביצוע התיקונים הנדרשים.

בדיקה באמצעות ציוד טכנולוגי מתקדם

איתור נזילות מתבצע באמצעות מצלמה תרמית בגלל שלרוב הם מתרחשות מתחת לפני השטח, בתוך הקירות, מעל לתקרה או מתחת לרצפות.
למרות שהנזילות לא נראות לעין הן יכולות ליצור נזק מהותי, כפי שניתן לראות בתמונות. הזמינו בדיקת איתור נזילות היום על מנת למנוע נזק בביתכם.

טיפול מקצועי ללא הרס מיותר

חברת עוז הנדסה מבצעת בדיקה לאיתור נזילות בצורה מהירה תוך מינימום פגיעה בנכס ובשגרת החיים של הדיירים בו.

נזילות בצנרת היא אחת הבעיות הנפוצות בדירות בישראל, בייחוד בדירות ישנות.
קירות מתקלפים, סימני עובש ורטיבות הם לרוב סימנים המעידים על נזילה.
נזילות יכולות להיגרם כתוצאה מבלאי טבעי במערכת האינסטלציה (בייחוד אם המערכת עשויה מברזל כמו בבתים ישנים) או מכשלים וליקויים במערכות האיטום והניקוז או הבידוד.

הנזק שיכול להיגרם מנזילות הוא חמור מאוד, ממפגעים אסתטיים ועד נזקי בריאות.
הצוות של חברת עוז הנדסה מתמחה באיתור נזילות ומבצע בדיקה מקיפה באמצעות ציוד טכנולוגי ייעודי. הציוד המתקדם מאפשר מיפוי מערכות ותשתיות האינסטלציה והמים במבנה ואיתור מדויק ומהיר של הנזילות.

השימוש בציוד המתקדם יחד עם הניסיון העשיר של הצוות שלנו מאפשר לנו לאתר את מקור הנזילה במהירות, מבלי לשבור קירות או מרצפות.
כשמקור הנזילה ידוע הטיפול יכול להתבצע במהירות תוך צמצום הפגיעה בבית וסגירת הטיפול באופן הטוב ביותר.

עלות הבדיקה

בדיקת רטיבות מקיפה כוללת מספר מרכיבים המתומחרים לרוב בנפרד. עלות הבדיקה משתנה בהתאם לרכיבי הבדיקה ויכולה לנוע מ-1,000 ש"ח ועד ל-9,000 ש"ח.

לקבלת הצעת מחיר לדירתכם

  שאלות ותשובות

  1מהם הסימנים לנזילה?
  האינדיקציה הברורה ביותר לאיתור נזילות הוא הופעה של כתמי עובש ורטיבות על הקירות הפנימיים או בתקרת בבית.
  הסיבות לנזילה בגינה מופיעים הכתמים הללו יכולות להיות רבות (ליקוי באיטום וחדירת מי גשמים, פיצוץ בצנרת או בעיית עיבוי בקירות) אך בדיקה של מהנדס מטעם עוז הנדסה באמצעות מצלמה תרמית תאתר את מקור הנזילה בקלות.
  אינדיקציה נוספת לנזילה יכולה להיות חשבון מים מנופח במיוחד. אם צריכת המים שלכם גבוהה מהרגיל ללא כל שינוי בצריכת המים שלכם, ייתכן ויש לכם נזילה הגורמת לכך.
  2 מהי מצלמה תרמית ואיך היא עוזרת לגלות נזילות?
  מצלמה תרמית היא מצלמה מוכרת למדי ונחשבת לטכנולוגיית איתור נזילות המתקדמת בעולם.
  למעשה מדובר במצלמת טמפרטורה שייתכן שאתם מכירים ממקומות אחרים, המציגה מקומות חמים באדום ומקומות קרים יותר בצהוב וכחול.
  מבלי להיכנס למונחים מקצועיים מדי, המצלמה מאתרת אנרגיה בעזרת שליחת קרניים אינפרא-אדומות ולכן הבדיקה נקראת לעיתים גם בדיקת נזילות אינפרא אדום.
  את תוצאות הבדיקה ניתן לראות ולפענח בקלות.
  3רכשתי בית חדש מקבלן - האם אני צריך לבצע בדיקת נזילות?
  חד משמעית כן. ליקויי בנייה שונים מתגלים לא פעם בדירות חדשות ונכסים חדשים וכדאי לבצע בדק בית כולל גם לפני כניסה לבית חדש מקבלן.
  בדיקת נזילות בבית חדש מקבלן תעזור לכם להיכנס אל הבית בראש שקט ולדעת שלא קיימים ליקויים במערכת המים ובתשתיות האינסטלציה, האיטום והבידוד שבבית.
  • חברת עוז הנדסה ליוותה אותנו לכל אורך הפרויקט עוד בטרם בחירת היזם והייתה מדהימה! עוז עזר לנו למצוא יזם מקצועי ואמין שהתברר כדבר החשוב ביותר ולא עזב אותנו עד שהפרוייקט לא הושלם על הצד הטוב ביותר. המפקח היה מקצועי וענה תמיד על שאלות בצורה טובה ואדיבה. אסף מהמשרד היה מדהים ועזר לנו בכל דבר שנזקקנו. שאפו שאפו שאפו!!!
   שמעון עובדיה
   תאריך: 13/11/21
  • ב. עוז ואסף הצטרפו אלינו אחרי שבחרנו יזם לפרויקט פינוי בינוי ומיד נכנסו לעניינים ונתנו דגשים חשובים בנוגע למפרט הטכני ותוכניות ההגשה. עוז סיפק לנו מידע חשוב ודאג שנקבל את הדברים הכי טובים. את הפרויקט ליווה עדיאל שהיה מעולה ומקצועי, נפגש איתנו ונתן הסברים ודוחות כל שבוע. שמחים על כל רגע שחברנו בכם ורוצים להגיד תודה רבה לכולכם.
   איילת אברהמי
   תאריך: 19/10/21
  • ביצענו אצלנו בדק בית בדירה חדה מקבלן שירות לקוחות - טרם הבדיקה, כיוון שזאת פעם ראשונה שאני מבצע זאת היו לי המון שאלות והם ענו לי בסבלנות ובאדיבות על הכל. ביצוע בדיקה - הבדיקה הייתה יסודי ונעימה אף היא. מענה למקצועיות שבה עברנו על כל הדירה, אף הסבירו לי כל פרט ששאלתי (גם אם היה מעבר להיקף הבדיקה) הדוח שקיבלנו בסוף היה מאוד מקצועי! לסיכום מומלץ מאוד
   דביר איצקוביץ
   תאריך: 23/6/21
  • יחס מצויין שירותי ונעים מאוד. הדוח הגיע כבר בבוקר של מחרת ממליץ בחום  
   אלמוג אנב
   תאריך: 12/6/21
  • ערב טוב אסף ברצוני להביע הערכתי הכנה על השירות שקיבלנו מעדיאל, קסם של בחור! אנא מסור לו הערכתנו הרבה על הבדיקה, האדיבות והמקצועיות.  
   ויקטוריה ותומר שרעבי
   תאריך: 15/9/21
  • שירות מהיר ומקצועי, זמינים בטלפון לשאלות והסברים! נותן בדיוק מה שמסכם בטלפון שולחים מסמך מסודר ומפורט בקיצור מקצועי מאוד
   אלעד בן יהודה
   תאריך: 13/6/21
  • ברצוני להודות לכם על בדק הבית שנעשה לשביעות רצוני. על הסבלנות והאכפתיות שהפגנתם לאורך התהליך תודה מיוחדת לחן כהן המהנדס בשטח ש"סבל" מעט שאלות ממני והיה נכון להקשיב ולהסביר כשצריך.(מעריך את המקצועיות וההקפדה ) אני בהחלט מתכוון להשתמש בשירותכם בעתיד , בדק שנתי וכו' (אני ירשה לעצמי לפנות אליכם בשאלות מכונות במידת הצורך.
   אריאלי אופיר
   תאריך: 23/4/21
  צור קשר
  ×
  Skip to content